Geoblog.pl    zuchel    Podróże    rok 2010 na naszym jachcie Geronimo - Morze Śródziemne i Atlantyk    znów na cyplu Europy

znów na cyplu Europy

Gibraltar
Gibraltar, Gibraltar

Dziś definitywnie ouściliśmy naszą ukochaną Andaluzję, w której spedziliśmy 2 ostatnie zimy, poznaliśmy świetnych ludzi i z żalem ruszamy na Atlantyk, choć z drugiej strony cieszymy się na coś nowego, na spotkania z nowymi ludźmi, na poznania życia wyspiarskiego i porównania z tym na kontynencie. Ciągnie nas też Atlantyk, szczególnie że chcemy przetestować naszego Geronimo na oceanie.
Na Kanarach czeka już na nas Martelek i Grześ.
Przed nami jeszcze tylko jeden port w Hiszpanii, npotem już tylko Maroko i w okolicach ostatniej dekady listopada powinniśmy dopłynąć na wyspy.
Dziś jeszce tylko ostatnie spotkanie ze znajomymi na Gibraltarze, jutro ostatnie zakupy w Mercadonie (nasza ulubiona sieć sklepów w Hiszpanii) i w drogę do Afryki na najbliższe tygodnie!

Więcej zdjęć na www.azm.net.pl/galeria.html

Ola Burchardt
Ola Burchardt - 2010-11-03 22:39
Heh, dziś właśnie wspominałam Mercadonę. A dokładniej zastanawiałam się, czemu nie mam w Wwie pod domem :-)

Trzymam kciuki za fajne wrażenia z Maroka i Kanarów! Na której wyspie zimujecie jacht?

Ściskam mocno

Docik
Docik - 2010-11-03 23:19
Wyspy Kanaryjskie...bajeczka

zuchel
zuchel - 2010-11-08 09:56
Ola!Hej,
no ja tez się zastanawiam nad tym czemu nie ma tej sieci sklepów w Polsce.. Na Kanarach tez będzie mi brakować firmy Hacendado!
My już w Casablance. A na zimę walimy na Fuerteventura, do portu Moro Jable na samiusieńkim południu wyspy. Mamy tam 2 znajomych, którzy też mają swój jacht i będziemy stali obok, dzięki czemu też będą mogli na naszego rzucić okiem przy okazji.
A jak Wasz plan zakupu jednostki pływającej? Słyszałem, że w Hong-Kongu byłaś ostatnio?
Daj znać co u Ciebie.

Zasoby: 183 wpisy183 28 komentarzy28 455 zdjęć455 0 plików multimedialnych0