Geoblog.pl    zuchel    Podróże    sezon 2011 na Geronimo - WYSPY ATLANTYCKIE, a potem kto wie?...    Garrucha wita! - Mirku pozdrawiam he he!!

Garrucha wita! - Mirku pozdrawiam he he!!

Hiszpania
Hiszpania, Garrucha

Wczoraj zwiedzaliśmy Almerię, dziś dopłynęliśmy do Garruchy - niewielkiej, typowo

wypoczynkowej miejscowości, któą zawsze odwiedza nasz znajomy Mirek, nie zawsze z

powodów sentymentalnych, ale często techniczno-pogodowych he he!
Wpływaliśmy już w nocy jako jeden z 4 jachtów, na szczęście wjeżdżaliśmy jako ten pierwszy i

znaleźliśmy jedyne wolne miejsce na mooringu, a miejsca przy stacji benzynowej były

wszystkie zajęte. Szybko zacumowaliśmy i obserwowaliśmy rozwój sytuacji. Jak to nazwał ich

Justin, pozostałe łódki to "sea dancers" - bardzo trafne! Jeden z nich zaczął się awanturować do

tych przy stacji, w końcu sam stanął gdzie indziej.
Ranek przywitał nas zwrotem w sytuacji - awanturujący się jacht odszedł od kei (podobno mu

kazali) i stanął na kotwicy w porcie. Niestety zostawił jacht sam i poszedł na miasto. W

miedzyczasie jacht zerwał się z kotwicy i w kogo walnął? W NAS! Na szczęście byłem na

pokładzie i nic się nie stało, ale facet przyszedł potem do mnie i dał "kasę za fatygę", więc nawet

się ucieszyłem z wypadku he he!
Dziś szybko poszliśmy spać, bo między 0600 a 0700 umówiliśmy się, żeby wypływać.

Zasoby: 183 wpisy183 28 komentarzy28 455 zdjęć455 0 plików multimedialnych0